موضوعات اصلی آرایش

 • مو

  ارائه انواع خدمات در حوزه های 1- احیا و ترمیم مو؛ 2- کوتاهی و اصلاح ؛ 3- اکستنشن تخصصی با کیفیت و قیمت مناسب؛ 4- خدمات
 • آرایش

  دریافت به روز ترین و بهترین نمونه کارها ؛ استفاده از مواد مصرفی اصل می تواند بهترین دلیل برای بانوان محترم باشد تا با خیالی راحت
 • پاکسازی پوست

  اگر وقتی جلوی آینه دقیق به پوست‌ نگاه می‌کنی و دانه‌های سر سیاه ریزی و میبینی که پوست‌ و از شفافیت و صافی خارج کرده
 • ناخن

  مانیکور و پدیکوری زیبا و متفاوت در سالن زیبایی آتیه بدون آسیب به بافت ناخن شما، با استفاده از روغن‌های مخصوص. طراحی ناخن با نگین
 • اپیلاسیون

  در اپیلاسیون پیشرفته از موم‌هایی ساخته شده از صمغ درخت کاج و موم عسل استفاده می‌شود و قبل و بعد از اپیلاسیون از لوسیون استفاده
 • آرایش تخصصی عروس

  جدیدترین گریم و میکاپ های عروس با بهره گیری از تکنیک های روز دنیا و مواد درجه یک، با سطح کیفی عالی آرایشی شایسته ای
 • 1
آرایشگاه تخصصی عروس تکین - شعبه گرگان 09221101290

گریم و میکاپ فوق تخصصی عروس؛ در مرکز تخصصی عروس تکین در گرگان

داشتن مو و آرایش بی نقص خواسته همه عروس هاست که همین امر انتخاب یک آرایشگر مناسب را به یکی از مهمترین دغدغه های عروس ها تبدیل کرده است. اگر می خواهید از آرایشگاه عروس خدمات خوبی دریافت کنید سوال های زیر را حتما از آرایشگرتان بپرسید و براساس پاسخ هایی که آرایشگر به شما می دهد تصمیم بگیرید که آیا او آرایشگر مناسبی برای شما خواهد بود یانه؟!

پاسخ سوالات زیر را به دقت بررسی کنید:
1- کمی از سوابقتان بگویید؟
باید مطمئن شوید که آرایشگر صورت و موهایتان در این روز مهم قابل اعتماد خواهد بود بنابراین از او بپرسید کجا آموزش دیده‌، چه مدت سابقه کار دارد و چه نوع کارهایی انجام می دهد.

در آرایشگاه تکین در گرگان؛ می توانند اساتید و بهترین عروس کاران استان گلستان از جمله بانو ندا قادری را ببینید و از حضور ارزشمند ایشان برای مشاوره و دریافت خدمات بهره مند شوید.


2- تجربه‌ کار چند عروسی را دارید؟
دانستن اینکه آرایشگرتان سابقه‌ کار چند عروسی را داشته است شما را از میزان تجربه‌ و توانایی او در انجام کار آگاه خواهد کرد.

در آرایشگاه تکین در گرگان؛ عروس کاران اما با سابقه بیش از 20 سال سابقه، هر یک یبش از چند هزار نفر عروس را همراهی کرده اند.


3- می توانم آلبوم کارهایتان را ببینم؟
آیا می‌خواهید ببینید که آیا کارشان با سلیقه شما همخوانی دارد یا خیر؟ درخواست کنید تا نمونه‌هایی از کاری که خودش انجام داده‌ را ببینید. اگر احساس کردید کارهایش چندان با سلیقه شما همخوانی ندارد، بهتر است به دنبال گزینه‌های دیگری باشید.

در آرایشگاه تکین در گرگان؛ علاوه بر دیدن نمونه کارها؛ در یک رفتار حرفه ای می تواند در جلسات آرایش عروسهای قبل از خودتان حاضر شوید و به این صورت کاملا از نزدیک کیفیت کار و همراهی عروسکار تکین را ارزیابی کنید .

4- آیا در روز عروسی، خودتان کار خواهید کرد؟ 

بدترین اتفاق در روز عروسی این است که کسی جز فردی که انتظارش را داشتید جلویتان ظاهر شود! بنابراین لازم است با کسی که قرار است خدمات روز عروسیتان را اداره کند در ارتباط باشید و با آنچه عرضه می‌کند آشنا شوید.

در آرایشگاه تکین در گرگان؛ علاوه بر عروس کار شما؛ تیمی آماده به کار را به حالت آماده باش برای مراسم های بزرگ داریم. بنابراین هیچ درخواستی در مرکز تخصصی عروس تکین، کارتان روی زمین باقی نمی ماند.


5- چطور قرارمان را رزرو کنم؟
خیلی مهم است که زمان کافی برای انتخاب آرایشگاه عروس بگذارید و کارهایتان بدون عجله و با دقت انجام شود بنابراین رزرو وقت به شما کمک می کند تا هم شما دچار استرس نشوید و هم آرایشگرتان زمان کافی برای آرایش صورت و موهای شما داشته باشد.

در آرایشگاه تکین در گرگان؛ به دقت و با حساسیت کلیه خدمات منتهی به روز عروسی را برنامه ریزی میکنیم. بنابراین اجرای برنامه ریزی شما ممکن است چند هفته قبل از تاریخ عروسی (از جمله دریافت خدمات پاکسازی و ...) شروع شود.


6- آیا قراردادی وجود دارد؟ پیش پرداخت لازم است؟
برخی مواقع اتفاقاتی می‌افتند که ممکن است عروسی‌ لغو شود یا اینکه روزش تغییر کند. دانستن این که آیا باید قراردادی امضا کنید یا ودیعه‌ای پرداخت کنید شرایط را برایتان روشن خواهد کرد.

در آرایشگاه تکین در گرگان؛ برای اطمینان عروس خانم ها یا خانواده داماد ، با ایشان قرارداد می بندیم و خودمان را متعهد می کنیم که در ارائه خدمات به شما قصور و کوتاهی رخ ندهد.


7- دستمزد شما چقدر است؟
گاهی اوقات، انتخاب به هزینه بستگی دارد. بنابراین حتما از ابتدا درباره قیمت توافق کنید.

در آرایشگاه تکین در گرگان؛ مطابق با پکیج انتخابی شما (تعداد خدمات- نوع مواد و برند آنها - عروس کار) قیمت تعیین و هزینه ی نهایی تعییم می شود. با این حال هیچگاه به خاطر قیمت و هزینه ارائه خدمات حرفه ای جدا نمی شوید.

8- آیا می توانید گروه عروسی را همراهی کنید؟

اگر گروه عروسی هم نیاز به آرایش مو و صورت داشته باشند لازم است مطمئن شوید که آرایشگر شما یا همکاران او می توانند به همه‌ خانم‌ها را خدمات بدهند.

در آرایشگاه تکیندر گرگان؛ غیر از پکیج های عروس، پکیج هایی برای بستگان درجه یک و آشنایان وجود دارد که می توانید برای همراهان عزیز خود انتخاب کنید؛ گروه عروس کاران تکین ، آماده اند تا با رعایت ملاحظات برنامه ریزی شما ارائه خدمت نمایند.

9- آیا می‌توانید این قیافه را کپی کنید؟
اگربه دنبال ظاهر مشخصی هستید و نمی‌خواهید گزینه‌های دیگر را ببینید، پس باید مطمئن شوید که آرایشگرتان می تواند آن ظاهر را کپی کند.

در آرایشگاه تکیندر گرگان؛ ما به صورت حرفه ای به شما مشاوره می دهیم و حتی امکان کپی برداری از ظاهر مورد نظر شما را فراهم می کنیم.

10- از چه موادی استفاده می‌کنید؟

این موضوع، به ویژه اگر پوستتان حساس است یا آلرژی خاصی دارید بسیار مهم است.

در آرایشگاه تکین در گرگان؛ مواد مصرفی ما مطابق با درخواست و بر اساس شناخت از فیزیولوژی شما خواهد بود.


نکته
می توانید از سایر مراجعه کننده ها و مشتری های آرایشگرتان درباره کار او پرس و جو کنید در بیشتر موارد این افراد پاسخ صادقانه ای به شما خواهند داد. 

در آرایشگاه تکین در گرگان؛ ما شرایط حضور شما را در یکی از روز های دیگر عروس ها فراهم می کنیم تا از نزدیک و با اطمینان از تکین خدمات دریافت کنید.

بانوان محترم می توانند با هماهنگی قبلی مشاوره حضوری / تلفنی(مزایا/هزینه/نحوه ی دریافت خدمات) دریافت نمایید و با اطمینان با «تکین» حرفه ای شوید.
آدرس : گرگان، بلوار ناهارخوران، عدالت 66، نبش کاوش یکم

شماره تماس: (همراه) 9221101290 (بانو نوری)                     (ثابت) 01732524185

 

هم اکنون رزرو کنید

بانوان محترم استان گلستان می توانید جهت رزرو با شماره های ما تماس حاصل فرمایند.
همچنین در شبکه های مجازی می توانید با «تکین» در ارتباط باشید.
در آرایشگاه «تکین» شعبه گرگان، با احترام خدمات دریافت کنید.

قیمت

 • خدمات ناخن
 • خدمات ترمیم مو
تماس بگیرید

کاشت استیند گلاس

کاشت استیند گلاس در معنا به کاشتی گفته میشود که نور از آن عبور کند و کاشت استند گلاس زیر شاخه کاشت گریم میباشد.
تماس بگیرید

کراتین درمانی

کراتین درمانی (کراتین تراپی) یک روش موثر برای تقویت ناخن و از بین بردن حالت شکننده بودن ناخن هاست.
تماس بگیرید

کاشت ژله ای

کاشت ژله ای کاشتی ظریف و براق و زیبا و نازک میباشد که با آب و هوای شرجی و مرطوب سازگاری بیشتری دارد تا خشک. و دوام و ماندگاری آن در هوای مرطوب بیشتر است و برای افرادی که هر روز هوای خشک را تجربه میکنند توصیه نمیشود و به طور معمول در هوای خشک این نوع کاشت ترک برمی دارد.
تماس بگیرید

خدمات دیگر ناخن

برای کلیه خدمات کاشت و ترمیم ناخن از جمله مانیکور، پدیکور، ترمیم و دیزاین و ... می توانید با شماره های 09221101290 و یا 09221101260 تماس حاصل فرمایند.
تماس بگیرید

کراتینه مو

کراتینه و احیا و ابریشمی نمودن موهای آسیب دیده با کراتین واقعی در سالن زیبایی تکین در استان گلستان (و نه با مواد صافی که خود شیمیایی بوده و باعث آسیب رساندن به مو است و فقط در صدی کراتین با آن مخلوط شده که در بعضی سالن ها به جای کراتین واقعی استفاده می شود).
تماس بگیرید

بوتاکس مو

بوتاکس مو، به منظور 1- ترمیم موهای آسیب دیده، 2- رفع خشکی و شکنندگی موهای شما، 3-افزایش حجم و درخشش موهای شما، 4-بر طرف کننده چربی سر، 5-ضد موخوره، 6- برطرف کننده چربی سر، 7- برطرف کننده شوره سر کاربرد دارد.
تماس بگیرید

آگاوه درمانی

آگاوه، نسل جدید کراتین بدون فرمالید و گاز و ارگانیک است. جدیدترین تکنیک دنیا در احیا و صافی موهای 70 درصد آسیب دیده دمیج وخشک و موخره داراست و بطور دایم وبدون بازگشت.
تماس بگیرید

خدمات دیگر احیا و ترمیم مو

برای کلیه خدمات احیا و ترمیم مو از جمله کراتینه مو، ریباندینگ (صافی مود)- کار با اولاپلکس - پروتئین تراپی- بوتاکس مو و آگاوه تراپی و ... می توانید با شماره های 09221101290 و یا 09221101260 تماس حاصل فرمایند.

آرایش های داغ

کارشناسان ما بهترین مشاوره را در تمام زمینه های آرایشی به شما می دهند.

30 -43 8 نكته زیركانه برای آرایش كردن

خیلی از خانم ها بدون آرایش، احساس لختی می‌كنند، اما اگر آرایش به طور صحیحی صورت نگیرد، صورت و آرایش مصنوعی به نظر می‌رسد. آرایش كردن به آسانی كه فكر می‌كنید، نیست. باید با شكل صورت و نمای خارجی چهره خود كار كنید. با روش های درست آرایش كردن، می‌توانید عیوب خود را تا حد امكان كاهش دهید و زیبایی طبیعی خود را افزایش دهید.

30 -43 دوش آبگرم و سرد: کدامیک برای پوست بهتر است؟

اگر شما هم مانند بسیاری از مردم باشید، یک حمام یا دوش آب داغ را به آب سرد ترجیح می‌دهید. آب گرم بطور کلی آرامش بخش‌تر است. اما شاید فکر کنید که کدام درجه حرارت آب، واقعا برای پوست شما بهتر است.

رزرو

در حال حاضر امکان ثبت درخواست به صورت آنلاین وجود ندارد . ما در تلگرام ، اینستاگرام دنبال کنید یا اینکه با شماره های   09221101290 و یا   01732524185تماس حاصل فرمایید.

نگاه • 1
 • 2

سالن زیبایی تکین

درباره ما

«تکین» یک آرایشگاه حرفه ای ، زیبا و مجهز است که در بهترین نقطه گرگان واقع شده است

در فضایی آرام، با حضور ماهرترین آرایشگران استان گلستان و با قیمتی مناسب در خدمت شما می باشد.

آدرس

    تهران، قلهک/ و /گرگان، بلوار نارهارخوران، عدالت 66، نبش کاوش یکم

  آدرس ایمیل:
admin@takins.ir

  09221101290

  01732524185

ساعت کاری

شنبه تا پنج شنبه:
010:00 صبح - 7:00 شب

 

  جمعه و روزهای تعطیل رسمی:
با هماهنگی قبلی ♥