آموزش اکستنشن مو در گرگان 09221101290

آموزش حرفه ای اکستنشن مو

در آرایشگاه تخصصی تکین-شعبه گرگان

آموزش اکستنشن مو یکی از خدمات آرایشی ماست که در سالن آرایشی و زیبایی ما انجام میشود. قیمت و هزینه ای که ما برای این آموزش اکستنشن مو در گرگان در نظر گرفته ایم بسیار کم و ارزان میباشد. میتوانید جهت ثبت نام در دوره های آموزشی تخصصی اکستنشن مو ما با شماره تماس های ما در ارتباط باشید.

در این دوره، آموزش خواهید دید که با نصب صحیح و ظریف دسته های مو بر روی سر ( بدون دیده شدن و فقط با لمس کردن احساس می شود) کار را انجام داده و نیز نکته های اصلی این کار در این مرحله(نصب) گفته می شود. زیرا نصب صحیح بدون ریزش بود و هیچگونه صدمه ای به موی مشتری وارد نکرده و نگهداری آن بسیار راحت و ساده و بدون ضرر است، در غیر این صورت شما با نصب اشتباه و رعایت نکردن نکات مهم کار باعث آسیب به موی مشتری می شوید و این اهمییت آموزش صحیح را نشان می دهد. افرادی هستند که با قیمت های بسیار پایین در تعداد جلسات کم آموزش این رشته را به شما خواهند داد، اما در هنگام انجام کار، وقتی نکات مهم را توانسته و بدرستی آموزش ندیده باشید باعث نارضایتی مشتری خواهید شد. در سالن زیبایی تکین (شعبه گرگان) با تعداد جلسات پایین و مفاهیم کلی و مفید برای هر جلسه آموزشی به صورت سریع و فشرده آموزش های لازم هر دوره را خواهند داد تفاوت آموزشهای ما در این است که بدون اتلاف وقت در کمترین زمان بیشترین بازدهی را خواهید داشت.  در پایان دوره های آموزشی اکستنشن مو به شما مدرک صد در صد تضمینی فنی حرفه ای(بعد از طی مراحل آزمون رسمی) نیز اهدا خواهد شد که این مدرک اکستنشن مو قابل ترجمه در سراسر دنیا میباشد. 

 

آموزش اکستنشن مو صفر تا صد در گرگان: 

 • آموزش آناتومي كامل موی سر
 • آموزش كامل انواع روش هاي نصب شامل رينگ ، دستگاه حرارتي ، ليزر ، نانو بافت ، ميكرو و نانو ميكرو و …
 • آموزش كامل ترميم موها بدون كم شدن حجم هر شاخه
 • آموزش كامل ريمو موها بدون آسيب رسيدن به مو
 • شناخت انواع چسب و كراتين مخصوص هر دستگاه
 • شناخت انواع دستگاه هاي نصب
 • شناخت انواع مو و روش هاي تشخيص موي طبيعي و الياف

 

مزایا آموزش اکستنشن در گرگان

  1.  امکان آموزش به صورت کاملا تجربی
  2. امکان حضور در سالن زیبایی به همراه مربی جهت مشاهده چندین نمونه کار
  3. هماهنگی جهت خرید تجهیزات از تهران با قیمت حداقل 20% کمتر از گرگان(با دریافت این تخفیف ، در واقع هزینه آموزش شما رایگان خواهد بود)
  4. پشتیبانی بعد از آموزش: امکان خرید مو طبیعی با قیمت تهران و با کیفیت A+   و        در صورت تایید مربی، امکان همکاری در سالن زیبایی

 کلیه آموزش های فوق کاملاً تضمینی به شرط ورود به بازار کار میباشد و تمامی عزیزان  جهت دریافت مدرک فنی و حرفه ای از آموزشگاه معتبر در گرگان توصیه اکید خواهند شد. هنرجو بعد از آموزش هم به صورت رایگان رفع اشکال خواهد شد.  

توجه مهم: قبل از شروع دوره آموزشی؛ حتما محتوا را تفاهم کنید.  همچنین امکان اختصاصی کردن سرفصل های دوره آموزشی فوق متناسب با نیاز هنرجویان وجود دارد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های 09221101290 و یا 01732524185 تماس حاصل فرمایید.
آدرس آرایشگاه تکین(شعبه گرگان): بلوار ناهارخوران؛ داخل عدالت 85؛ پاساژ تندیس؛ طبقه اول اداری؛ واحد 5  ( شماره تماس جهت رزرو : 01732524185)

سالن زیبایی تکین

درباره ما

«تکین» یک آرایشگاه حرفه ای ، زیبا و مجهز است که در بهترین نقطه گرگان واقع شده است

در فضایی آرام، با حضور ماهرترین آرایشگران استان گلستان و با قیمتی مناسب در خدمت شما می باشد.

آدرس

   گرگان، بلوار نارهارخوران، داخل عدالت 85، طبقه اول اداری، واحد 5

  آدرس ایمیل:
admin@takins.ir

  09221101290

  01732524185

ساعت کاری

شنبه تا پنج شنبه:
010:00 صبح - 7:00 شب

 

  جمعه و روزهای تعطیل رسمی:
با هماهنگی قبلی ♥